До уваги субєктів пробації!!!

До уваги суб’єктів пробації !!!

З 18 березня 2020 року:

В умовах загальнодержавного карантину з метою запобігання поширення епідемії коронавірусної інфекції в усіх органах пробації призупинено проведення особистого прийому громадян:

• скасовуються групові заходи;
  • відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;
  • у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи  за допомогою мережі Інтернет.
  • Водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду!

Консультації за телефоном: 097- 17- 48 -123.

Контактна особа – Осика Марина Анатоліївна -

начальник Саратського районного сектору філії державної установи “Центр пробації” в Одеській області.